Firma PHU RESET została założona 01.06.1999 roku. Jej założyciel - mgr inż. Mirosław Kaliszuk - jest absolwentem Politechniki Szczecińskiej oraz Politechniki Poznańskiej, gdzie ukończył studia na kierunkach "Przetwarzanie i użytkowanie energii elektrycznej" oraz "Sieci komputerowe".

Firma przez dłuższy czas funkcjonowała jako jednoosobowa. W 2003 roku, po zmianie siedziby i uruchomieniu sklepu i warsztatu serwisowego zostało zatrudnionych dwóch pracowników. Obecnie z powodzeniem konkuruje ona na rynku lokalnym w zakresie wszelkich prac informatycznych, obsługi barlineckich firm, sprzedaży i serwisu sprzętu komputerowego i kas fiskalnych, projektowania i wykonywania rozbudowanych instalacji monitoringu wizyjnego.

Aby skutecznie nawiązywać rywalizację o klienta niezbędne jest systematyczne kształcenie i podążanie za nowinkami technicznymi. Dlatego nawiązaliśmy stałą współpracę z firmami Intel, Microsoft, INSERT, Action... w zakresie systematycznych kursów szkoleniowych omawiających techniczne aspekty nowych produktów pojawiających się na rynku.

Dane kontaktowe: PHU RESET Mirosław Kaliszuk, ul.Widok 36, 74-320 Barlinek, e-mail: phureset@wp.pl, tel. 503.332.655 lub 95-7460011

Mapka dojazdu: